חדרי נופש בדרום

חדרי נופש בדרום חדרי נופש בדרום ישראל זו הגדרה מאד רחבה של צורות שונות של נופש. ניתן לחשוב על חדרי מלונות כעל חדרי נופש, אבל ברוב המקרים הכוונה היא לצימרים, סוויטות ווילות מפוארות לאירוח של משפחות, קבוצות וזוגות. חדרי נופש אלה מאד מגוונים ושונים יחסית בגודל, באיבזור ובנוחות המתאפשרת בימי החופשה. יש מקומות המבוססים על קונספט של חופשה במקום ויש מקומות המבוססים על אתר יציאה ממנו וחזרה בערב. חדרי נופש בדרום הארץ – צימרים צימרים הפכו לאחד מצורות החופשה המבוקשות על משפחות וזוגות רבים בכל חלקי המדינה.

 וילות נופש מפוארות

חדר אירוח מאפשר למשפחה או לזוגות לנפוש בפרטיות בלי להתחכך עם אורחים נוספים וניתן לגלות חדרי נופש ברמות נופש שונות החל מרמת הנופש הבסיסית ועד לרמה מאד יוקרתית שבה תיהיה לכם האופציה לחפש בריכת שחייה אינטימית, מתקני ספא שונים יחסית, חצר מרווחת ומאוד גדולה עם מתקנים ומשחקים לילדים וכדומה. יש גם חדרים המתאימים לקבוצות או לכמה משפחות בנופש משותף. חדרי נופש בדרום הארץ – וילות אירוח וילות נופש אינן חדרים גדולים מאוד. וילה היא מבנה רחב ידיים המצוי על שטח גדול ובנוי בכמה מפלסים או קומות.

 

וילה מיועדת למספר רב של בני אנוש או כמה משפחות וניתן לאתר וילות עם שמונה חדרי שינה ויותר. וילה תכלול בריכת שחייה, אמבט זרמים גדול לידה, אפשרות לשולחן סנוקר, חדר אירוח אורחים רחב ידיים, מטבח גדול ומשוכלל וחדר אוכל שמסוגל לארח את כל דיירי הוילה. בנוסף לוילות ביכולתכם לגלות גם סוויטות המיועדות לזוגות המנסים למצוא רמת נופש מאד גבוהה הדומה לוילה אך מתאימה לזוג. חדרי נופש בדרום הארץ – גם בחורף אל תהססו להזמין חדרי נופש בדרום ישראל גם בתקופת החורף.

 

מזג האוויר הטוב והמחירים הזולים יותר בתקופת החורף בעוד הרוגע והשלווה שמסביב מזמינים אתכם לשכור חדרי נופש גם בתקופת החורף, וזאת מבלי להפסיד שום אטרקציה או מסלולי טיולים של הקיץ.

צימרים וחדרים לפי שעות בשזור
איזור: גליל עליון | בישוב : שזור - בכתובת :
מתחם צימרים
הבקתה הקסומה בשזור

מחיר:החל מ: 150 ₪

נווט למקום
נווט למקום

צימרים וחדרים לפי שעות בשזור
איזור: גליל עליון | בישוב : שזור - בכתובת :
מתחם צימרים
הבקתה הקסומה בשזור

מחיר:החל מ: 150 ₪

נווט למקום
נווט למקום